Hakkımızda

Hakkımızda

Talha Catering

İşimiz Gücümüz Lezzet

2012 yılında TALHA HOLDİNG bünyesinde kurulan TALHA CATERING, 2015 yılında tüm fiziki altyapısını ve üretimini yenileyerek, taşıma ve yerinde üretim  hizmetlerini artan kapasite ile sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana sağlıklı, hijyenik ve lezzetli yemekler sunma çabasının yanı sıra, sürekli eğitim ve çevreye saygılı üretim öneminin bilinciyle çalışmaktadır. Velimeşe organize sanayi bölgesinde 2500 m 2 kapalı alanda kurulu TEKİRDAĞ ilinin en modern üretim tesislerinde dünya standartlarında üretim yapılmaktadır. TALHA CATERING, kalitesini ISO9001, ISO22000(HACCP), OHSAS18001 ve ISO14001 belgeleri ile TSE ve Gıda sicil sertifikaları ile belgelemiştir. Taşıma yemek üretim sayısı; 12500 kuverdir. Taşıma yemek üretim kapasitesi günlük; 30.000 kuverdir. Yerinde mutfak yemek üretim sayısı; 3000 kuverdir. Talha Catering sağlıklı ve kaliteli ürünlerle pişirdiği yemekleri müşterileri için bir lezzet şölenine dönüştürmeye devam ediyor.

Felsefemiz

Sağlık Hep Önceliğimiz

Yüksek üretim kapasitemizle her gün binlerce kişi ürettiğimiz lezzetleri tüketmekte. Bu noktada sorumluluğumuzun bilinci ile hijyen ve sağlık şartlarına en yüksek seviyede dikkat etmekteyiz.

Kaliteden Ödün Vermeyiz

Her ne şartta olursa olsun sürdürülebilir ve tercih edilir olmanın kaliteden geçtiğini iyi biliyoruz. Bu yüzden üretimimizdeki tüm yemeklerde kullanılan malzemeler en kaliteli olanlardan özenle seçilir.

Lezzeti Mutluluğa Dönüştürürüz

Aşçılarımızın hazırladığı tüm menüler onları tüketenlerin yüzünde enfes bir gülüş yaratmak için pişirilir. Bu yüzden en önemli değerlerimizden biri de işimize duyduğumuz heyecandır.

Her Şey Müşteri Memnuniyeti İçin

“Her ihtiyaca cevap verebilen yemek ve içecek üretim kapasitemizle Talha Catering olarak üretimden, taşımaya, sunumdan menü seçimlerine kadar her süreçte müşteri memnuniyetini ve sağlığını ön planda tuttuk. Başarımızın sırrı büyük küçük demeden her işimizde önceliğimiz olan özenimizdir.”

Avantajlarımız

  • Sağlığınızı Sizden Bile Çok Önemseriz

    Yemeklerimizde insan sağlığını tehdit eden hiçbir ürün ve katkı maddesi kullanmıyoruz.Bu sayede müşterilerimizin bize inancını koruyor ve daha güvenli hizmet veriyoruz.

  • Donanımımızı Harika Lezzetlere Dönüştürürüz

    Uzman aşçılarımızla fabrikasyon değil, ev yemekleri tadında en lezzetli şirket yemekleri, tabldot menüleri siz değerli müşterilerimize sunarız.

  • Mükemmeli Hedefleriz

    Kusursuz değil ama mükemmel olmak için çalışırız. Ürettiğimiz leziz yemeklerin en kısa sürede, en taze ve en sıcak haliyle teslim edilmesini sağlarız.

http://www.talhacatering.com/wp-content/uploads/2018/06/hakkımızda3-770x500.jpg

Bültene Kaydol

Bizimle ilgili en yeni bilgilere ulaşmak için